Путін готує РФ до тривалої війни: що на це вказує

Путін готує РФ до тривалої війни: що на це вказує

  • 18.05.2024 17:22

Росія все більше мобілізується для ведення тривалої війни

Російський диктатор Володимир Путін послідовно змінює РФ, перетворюючи її на постійно мобілізовану державу для тривалого ведення війни.

Путін готує РФ до тривалої війни: що на це вказує

Путін переводить Росію на воєнні рейки. Фото з відкритих джерел

За словами експерта з питань Росії Марка Галеотті, мобілізація РФ матиме "глибокі наслідки" для всього світу.

Експерт зазначив, що головним кроком Володимира Путіна на шляху до переведення Росії на воєнні рейки стало усунення з посади міністра оборони Сергія Шойгу та прихід на його місце Андрія Білоусова, який раніше працював в уряді, але немає військового досвіду.

"Білоусов — нова людина, економіст за освітою, не більше солдат, ніж його попередник. Але він є організатором і планувальником, якого було призначено підготувати міністерство і Росію до тривалої війни", — заявив Марк Галеотті.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що на тлі загострення відносин між Вашингтоном і Пекіном почалися розмови про перенесення виробничих потужностей з Китаю до Індії. Розуміючи загрозу для себе від зближення США та Індії, Китай намагається зрозуміти, чи готова Європа приєднатися до США у цьому питанні, вважає кандидат економічних наук Іван Ус. За словами експерта, тепер Китай має вирішити для себе, чи готовий до кінця бути з Росією або ж обмежити підтримку РФ в обмін на те, що Захід не буде збільшувати інвестиції до Індії.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що глава МЗС Німеччини Анналена Бербок закликала Захід надати Україні ракети дальнього радіуса дії. За її словами, ситуація на фронті в Україні критична. Анналена Бербок назвала військову ситуацію на північному сході України "дуже драматичною", позаяк Росія досягає успіхів на полі бою.

Related

Публіка освистала Рода Стюарта за його виступ на підтримку України

Рід Стюарт піддався критиці за підтримку України на концерті в Німеччині Під час нещодавнього концерту у Лейпцигу від ...

Окупанти можуть прорватися на оперативний простір під Авдіївкою – Bild

Тривають бої за Новоселівку Першу та Сокіл. російські окупанти можуть вийти на оперативний простір на захід від ...

Дрони ГУР вночі атакували військові цілі у трьох регіонах рф

Однією з цілей став Новолипецький металургійний комбінат та місцевий тракторний завод. Дрони Головного управлінн ...

Що не так із підсумковим комюніке Саміту миру: Офіс президента терміново зв’яжеться зі Швейцарією

У Зеленського з’ясовують, що з підписами Іраку та Йорданії під комюніке Саміту миру Офіс президента терміново перевір ...

Путін натякнув, що його пропозиція про завершення війни в Україні обмежена за часом

Президент Росії Володимир Путін пригрозив переглянути умови для переговорів щодо миру в Україні, якщо Захід і Київ не ...