Кабмін вважає недоцільним використання коштів на телемарафон для потреб ЗСУ

  • 15.04.2024 12:53

У відповіді Кабмін посилається на закон про національну безпеку, який передбачає, зокрема, державну політику для забезпечення інформаційної безпеки

Кабінет міністрів відповів на петицію із проханням спрямувати кошти для телемарафонів на військові закупівлі – вона з’явилася на сайті уряду 15 квітня.

Петиція містила заклик «переспрямувати кошти, призначені для телемарафонів «Єдині новини» та «Фрідом», на фінансування БПЛА та пікапів для Збройних Сил України».

У відповіді Кабмін посилається на закон про національну безпеку, який передбачає, зокрема, державну політику для забезпечення інформаційної безпеки. Згідно із текстом, втілення єдиної інформаційної політики є «пріоритетним питанням національної безпеки».

«Відповідно перерозподіл зазначених у петиції видатків шляхом їх спрямування на потреби інших складових сектору безпеки та оборони не є доцільним», – заявляє уряд.

Водночас Кабмін додає, що працює над залученням і спрямуванням ресурсів, у тому числі міжнародної допомоги, на задоволення потреб і Збройних сил та інших складових сектору безпеки і оборони.

Петиція із закликом спрямувати кошти від національного марафону новин на військові потреби з’явилася в січці 2024 року і набрала мінімальні 25 тисяч голосів на початку квітня. Наразі під нею 29 562 підписи.

Форум