Влада Києва почне коменсувати частину вартості авто захисникам з інвалідністю

Влада Києва почне коменсувати частину вартості авто захисникам з інвалідністю

  • 05.04.2024 18:16
ветеран,протез,ампутація,ампутант

Кияни – захисники та захисниці, – які отримали інвалідність І та ІІ групи через ампутацію кінцівки або її частини після 24 лютого 2022 року, можуть отримати часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль.

Про це йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

У 2023 році столиця розпочала виплату часткової компенсації за придбаний легковий автомобіль для військових, які отримали інвалідність через повну чи часткову втрату кінцівки після 24 лютого 2022 року.

Компенсація передбачена міською цільовою програмою "Підтримка киян – захисників та захисниць України" й надається після купівлі авто.

"Ми передбачили надання й матеріальної допомоги на часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль військовим, які отримали інвалідність І та ІІ групи через ампутацію кінцівки або її частини після 24 лютого 2022 року", – повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Вартість машини не регламентована, утім сума компенсації складає 180 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні це 545 040 грн, додала Хонда.

Під час подання заяви на компенсацію та безпосереднього отримання матеріальної допомоги заявник повинен бути зареєстрований у Києві.

Рішення про матеріальну допомогу на часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль приймається комісійно протягом 30 календарних днів із дня надходження відповідної заяви.

Related

Охматдит зібрав вражаючу суму на відновлення: скільки мільйонів на рахунку

Як зміниться Охматдит після реконструкції: деталі зборів та тендеру Дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" оголосил ...

У Київській області встановлять понад 50 МВт когенераційних установок

У трьох районах Київської області встановлять 19 когенераційних установок загальною потужністю понад 50 МВт для забез ...

Чехія запустить потяг “Прага - Харків”, який буде проходити через Львів і Київ

Чеський перевізник Gepard Express хоче виконувати залізничні рейси в Україну та Литву через Польщу. Про це повідомля ...

У Києві знову зросла кількість жертв внаслідок ракетного удару

Внаслідок ракетного удару 8 липня по Україні загинуло вже 34 людини. Про це повідомив начальник КМВА Сергій Попко. ...

Байден відреагував на ракетний удар по Києву

Президент США Джо Байден анонсував нові заходи щодо зміцнення протиповітряної оборони України після російських ударів ...