У Польщі українку підозрюють у підробленні документів на суму понад 3,6 млн. доларів

У Польщі українку підозрюють у підробленні документів на суму понад 3,6 млн. доларів

  • 16.04.2024 01:21

У Гданську польські прикордонники затримали 25-річну громадянку України за підроблення документів, зокрема, посвідчень особи. Під час обшуку у її помешканні виявили 2750 готових документів, які на чорному ринку можуть коштувати понад 3,6 мільйона доларів.

Про це повідомляє Прикордонна служба Польщі.

Згідно з розслідуванням, від початку цього року в одному з орендованих приміщень у Гданську відбувалася масштабна підробка як польських, так і іноземних документів, включаючи паспорти, візи, карти перебування, водійські права та інші.

Також виявлено обладнання для виготовлення підроблених документів, таке як печатки, принтери, ноутбуки, лампи та інше. Крім цього, вилучено комплекти готових документів для відправлення по всьому світу, а також готівка.

Прокуратура гданської дільниці Оліва оголосила про підозру громадянці України у підробці документів. Їй може загрожувати покарання у вигляді до п’яти років ув’язнення. Жінка перебуває під наглядом поліції, їй заборонено виїзд із Польщі.

Related

Понад ₴2,4 млн. збитків територгромаді внаслідок підроблення документа та шахрайства – повідомлено про підозру жителю Вінниці

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю м. Вінниці у викор ...

У Києві адвокатесса отримала підозру за підробку документів для крадіжки ₴4 млн.

Прокурори САП повідомили про підозру столичному адвокату. Фігурантка підробила лист районного суду, аби ...