Сучасне обладнання для транспортних цехів "Укрнафти": Нові можливості та підвищення ефективності

Сучасне обладнання для транспортних цехів "Укрнафти": Нові можливості та підвищення ефективності

  • 17.06.2024 23:35

Розвиток транспортних цехів «Укрнафти» з новим обладнанням: Покращення ефективності і безпеки

У першому кварталі 2024 року «Укрнафта» значно підсилила технічні можливості своїх чотирьох транспортних цехів, впровадивши сучасне обладнання для ремонту та обслуговування транспортних засобів. Нове устаткування було успішно введене в експлуатацію і зараз активно використовується в цехах у Полтаві, Чернігові, Долині та Надвірній.

Всього було придбано 12 одиниць техніки, яка включає балансуючі верстати, шиномонтажні верстати для важкого і легкового транспорту, спеціалізоване обладнання для ремонту стійок транспортних засобів, а також двостійковий електрогідравлічний підйомник та інші необхідні пристрої.

Це оновлення дозволяє значно підвищити якість діагностики і ремонту автотранспорту, що раніше вимагало залучення сторонніх сервісних організацій. Зменшення часу простою техніки і підвищення продуктивності стали можливими завдяки впровадженню сучасного обладнання, яке не лише прискорює процеси, але й підвищує рівень безпеки і комфорту працівників на робочих місцях.

Завдяки цим інвестиціям в технічні ресурси «Укрнафта» змогла не тільки усунути залежність від зовнішніх постачальників послуг, але й зробити значний крок у напрямку оптимізації внутрішніх процесів та підвищення загальної ефективності підприємства.

Оригінал статті:

Чотири транспортні цехи «Укрнафти» отримали нове обладнання для ремонту та обслуговування. Устаткування було придбане у 1 кварталі 2024 року та вже в роботі.

Загалом, 12 одиниць техніки для Полтави, Чернігова, Долини та Надвірної. Це балансуючі верстати, шиномонтажні верстати для важкого і легкового транспорту, обладнання для ремонту стійок транспортних засобів, двостійковий електрогідравлічний підйомник та ін.

Це дає можливість покращити якість діагностики та ремонту, відмовитися від послуг сторонніх організацій, зменшити час простою техніки, підвищити ефективність, продуктивність роботи та рівень безпеки і комфорту працівників на робочих місцях.

https://www.facebook.com/Ukrnafta