Привабливість українських товарів за кордоном: мотиви і перешкоди

Привабливість українських товарів за кордоном: мотиви і перешкоди

  • 15.06.2024 10:16

Чому українські товари купують закордоном: аналіз основних мотивацій та перешкод

У сучасному світі питання підтримки національних виробників стає все більш актуальним. Українські товари здобувають популярність серед споживачів закордоном з кількох ключових причин, які визначені у дослідженні Brand Ukraine.

Підтримка України як основна мотивація

Однією з головних причин, чому іноземні споживачі вибирають українські товари, є бажання підтримати українську економіку та підприємництво. Дослідження показує, що цей мотив особливо виражений серед іспанців, де 63% опитаних відзначили це як головну мотивацію, а серед німців цей показник становить 49%.

Ще однією важливою причиною є ціна українських товарів, яка часто виявляється конкурентоспроможною на міжнародному ринку. Особливо це важливо для французів (49%) та поляків (48%), які активно шукають бюджетніші альтернативи без втрати якості.

Цікавість у спробі українських продуктів

Третім важливим фактором, що стимулює зростання імпорту українських товарів, є цікавість спробувати нові продукти або товари з України. Цей аспект є особливо виразним у Польщі (52%) та США (45%), де споживачі відчувають інтерес до української культури і продуктової ідентичності.

Перешкоди перед покупцями українських товарів

Незважаючи на позитивні тенденції, існують і перешкоди, які стримують іноземців від покупки українських товарів. До найпоширеніших з них можна віднести стереотипи щодо якості, недостатню відомусть брендів на міжнародному рівні, а також складнощі з логістикою та постачанням. Ці аспекти є важливими для подальшого розвитку українського експорту і вимагають системного підходу з боку держави та бізнес-спільноти.

У підсумку, хоча існують виклики, українські товари здобувають популярність завдяки своїй конкурентоспроможності, якості та унікальному культурному контексту. Розвиток у цьому напрямку потребує зусиль у боротьбі зі стереотипами та покращенні умов експорту.

Оригінал статті:

Чому українські товари купують закордоном? Основна причина – підтримка України. Найвища мотивація у цьому в іспанців – 63%, а найменша у німців – 49%, йдеться у дослідженні Brand Ukraine.

Другою причиною є ціна. Особливо важливо це для французів – 49% та поляків – 48%. Третя причина – цікавість спробувати українські продукти або товари. Цей показник найвищий у Польщі – 52% та США – 45%.

Що стримує іноземців від купівлі українських товарів? Читайте на Forbes

https://www.facebook.com/Forbes.Ukraine.official