У ЦНС розповіли, як окупанти намагаються русифікувати українських дітей: "Чинять геноцид у 21-му сторіччі"

  • 29.03.2024 15:58
Читать на русском

У ЦНС розповіли, як окупанти намагаються русифікувати українських дітей:

У ЦНС розповіли, як окупанти намагаються русифікувати українських дітей: "Чинять геноцид у 21-му сторіччі "

На тимчасово окупованих територіях України російській загарбники намагаються русифікувати українських дітей. Юних українців загарбники возять до Росії на "освітні заходи", мета яких полягає у зміні самоідентифікації дітей та подальшої асиміляції цілого покоління українців з росіянами.

Про це розповіли у Центрі національного спротиву. Там зазначили, що Росія продовжує чинити геноцид українського народу.

"Росіяни чинять геноцид українців прямо у 21 сторіччі, заперечують право на існування української нації. Однією зі складових політики є зміна самоідентифікації українських дітей та подальша асиміляція цілого покоління українців з росіянами. Для цього тих дітей, які росіяни не депортували з України, регулярно вивозять на "освітні заходи" до РФ", – розповіли у Центрі.

Серед останніх таких випадків – вивезення групи дітей з тимчасово окупованої частини Херсонщини на російський Далекий Схід. Там, на базі центру "Океан", маленьких українців посилено "обробляють" пропагандою щодо їхньої "нової батьківщини". При цьому загарбники користуються тим, що пропагандистська обробка проводиться у регіоні, де немає бойових дій, що різко контрастує з Херсонщиною, куди Росія вдерлася з війною. Так окупанти намагаються сформувати у дітей позитивне ставлення до себе та до країни-агресорки.

"Центр національного спротиву зауважує, кожен діяч освіти, який дотичний до таких "програм" та промивання мізків, є співучасником геноциду і є законною ціллю для Руху опору. Ніхто з вас не уникне покарання", – застерегли у ЦНС усіх причетних до геноциду.