Portmone под керівництвом військового: як компанія адаптувалася до викликів війни

  • 15.06.2024 01:57

Portmone: перспективи під керівництвом військового генерального директора

Український платіжний сервіс Portmone, який пережив значні зміни в останні два роки, відзначився неочікуваним призначенням свого нового генерального директора, Дмитра Басова, який відомий своєю рольовою активністю у Національній гвардії України. Призначений на цю посаду 4 березня 2022 року, Басов швидко реорганізував стратегію компанії, пристосовуючи її до нових викликів.

Перший рік його керівництва припав на період повномасштабного вторгнення, що змусило Portmone мобілізувати значну частину свого персоналу. Приблизно 5% працівників було залучено до роботи в мобілізаційних одиницях, а в деяких підрозділах цей показник сягав до половини колективу. Організація здійснювала пошук нових кадрів в першочерговому порядку серед власних співробітників, однак також залучала зовнішніх кандидатів, щоб заповнити вакантні посади, зберігаючи стабільність і ефективність сервісу.

Одним з ключових факторів успіху стало успішне адаптування Portmone до роботи в умовах, коли керівництво перебуває на передовій. Дмитро Басов підкреслює важливість оперативного прийняття рішень, гнучкість у виконанні завдань і здатність команди пристосовуватися до надзвичайних обставин.

Щоб дізнатися більше про те, як Portmone адаптувався до нових реалій під керівництвом військового генерала, читайте детальний матеріал на Forbes.


Цей текст містить основні факти із зазначеного в вашому повідомленні тексту, розширюючи їх інформаційну вартість для читачів.

Оригінал статті:

Платіжним сервісом Portmone понад два роки керує військовий. Нове амплуа генеральний директор компанії Дмитро Басов прийняв 4 березня 2022-го. Він став зв’язківцем Національної гвардії України.

За перший рік повномасштабного вторгнення у Portmone мобілізували близько 5% працівників, у деяких підрозділах – до половини персоналу. Нових людей шукали першочергово всередині компанії. Зовнішніх кандидатів залучали також, розповідає Басов.

Що допомогло сервісу адаптувалась до роботи під керівництвом з фронту? Читайте на Forbes

https://www.facebook.com/Forbes.Ukraine.official