Українські бійці на HMMWV вибили ворога з Красногорівки

  • 14.04.2024 11:48
Read in English

Українські бійці на HMMWV вибили ворога з Красногорівки

Українські бійці на HMMWV вибили ворога з Красногорівки

Ворог намагався закріпитися в будинках на вулиці Ватутіна в Красногорівці.

Проте бійці 109-ї бригади не лише відбили штурм, але й завдали втрат росіянам. Українські військові зупинили наступ Збройних сил Російської Федерації в Красногорівці Донецької області. Відповідне відео оприлюднили в пресслужбі 109-ї Окремої бригади сил територіальної оборони ЗСУ у "Фейсбуці".

"Стоїмо непохитно! Днями бійці Волноваського батальйону нашої бригади разом з побратимами з інших підрозділів ЗСУ зупинили наступ російських загарбників на землі України", — йдеться у повідомленні. Зокрема, бійці вели ближній бій в міській забудові, мінометники їх підтримували, а оператори дронів-камікадзе атакували російську техніку, яка намагалася прорвати оборону ЗСУ. Як наслідок, українці відбили штурм та не дали ворогу закріпитися. "Справедливість неодмінно буде відновлена. Перемога за нами! Слава Україні!!!" — додали в бригаді.

У "Мілітарному" розповіли, що епіцентром наступу на Новопавлівському напрямку стала Красногорівка. Росіяни намагалися закріпитися в будинках на вулиці Ватутіна, проте українські військові на позашляховиках HMMWV вибили ворога. Наблизившись до будівель, бійці відкрили вогонь з HMMWV. Після цього українці закинули гранати у двоповерхівку, де був ворог та відʼїхали. В результаті успішних дій українських військових ворог зазнав втрат. Також бійці показали, як оператори безпілотників виявили російську техніку посеред поля, проте по ній також було спрямовано влучний удар.