У столиці США пройде Форум партнерства США – Україна

  • 13.04.2024 07:13

У столиці США пройде Форум партнерства США – Україна

У столиці США пройде Форум партнерства США – Україна

Держдепартамент США, USAID та Міністерство торгівлі США у партнерстві з Урядом України та Торговельною палатою США проведуть Форум партнерства США – Україна 2024 року, який відбудеться 17 квітня у штаб-квартирі Палати у Вашингтоні.

Про це повідомляє пресслужба Держдепартаменту США.

Повідомляється, що Форум збере лідерів бізнесу, урядовців та політиків, щоб спільно вивчити, як найкраще допомогти Україні відновити економіку.

Разом із міністром торгівлі США Джиною Раймондо та Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем з основною доповіддю на форумі виступить спеціальний представник з питань відновлення економіки України Пенні Прітцкер.

Також повідомляється, що у дискусійних групах, присвячених економічному відновленню України, візьмуть участь заступник держсекретаря з економічного зростання, енергетики та навколишнього середовища Хосе Фернандес, а також координатор допомоги США Європі, Євразії та Центральній Азії Марія Лонгі.

Спеціальний представник з відновлення економіки України Пенні Прітцкер також буде одним із організаторів дискусії за круглим столом з Урядом України та членами уряду США щодо можливостей та проблем інвестування в аграрний сектор України. Зазначається, що ця дискусія буде закрита для преси.