Зеленський з Йоханнісом обговорили роботу експортного коридору України з Румунією

  • 11.04.2024 14:29

Президент України Володимир Зеленський і президент Румунії Клаус Йоганніс (праворуч) під час зустрічі у Бухаресті, 10 жовтня 2023 року, фото ілюстративне

Президент України Володимир Зеленський у межах візиту до Вільнюса 11 квітня провів зустріч із президентом Румунії Клаусом Йоханнісом.

Лідери країн обговорили роботу експортного коридору України з Румунією та Молдовою і розвиток інфраструктури й логістичних шляхів на спільному кордоні, йдеться на сайті президента.

«Цінуємо позицію Румунії в питанні транзиту української агропродукції. В умовах агресії Росії тандем Україна – Румунія робить значний внесок у забезпечення глобальної продовольчої безпеки», – вказано у повідомленні.

Повідомляється, що Зеленський з Йоханнісом обговорили також співпрацю в оборонній сфері. Президент України наголосив на посиленні української ППО та поінформував про російські масовані обстріли.

Раніше Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволить відкрити новий пункт пропуску між Україною та Румунією. Проєкт угоди про створення нового пункту перетину кордону біля села Біла Церква над Тисою Кабінет міністрів схвалив це у серпні минулого року. Тоді повідомлялося, що він буде розрахований на пропуск вантажних транспортних засобів.

Форум