ЗСУ ефектно підірвали міст під Бахмутом за допомогою робота-камікадзе

  • 03.04.2024 06:53
Читать на русском Read in English

ЗСУ ефектно підірвали міст під Бахмутом за допомогою робота-камікадзе

ЗСУ ефектно підірвали міст під Бахмутом за допомогою робота-камікадзе

Українські військові підірвали міст у селі Іванівське Донецької області, чим суттєво ускладнили логістику військ РФ на Бахмутському напрямку. Переправу наші захисники зруйнували за допомогою наземного робота-камікадзе Ratel S.

Військові використовують його як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Робот-камікадзе Ratel S працює дистанційно, тому оператор з безпечного місця може підірвати ним ворожий танк або бліндаж.

Дальність застосування робота-камікадзе Ratel S становить 6 км, його максимальна швидкість – 24 км/год, тривалість роботи без підзарядки – до 2 годин.

Працює Ratel S: ЗСУ ефектно підірвали міст під Бахмутом за допомогою робота-камікадзе. Відео  qurikzideriqhtant

Працює Ratel S: ЗСУ ефектно підірвали міст під Бахмутом за допомогою робота-камікадзе. Відео

Робот призначений для знищення різних цілей на полі бою, передусім ворожої бронетехніки. Він має спеціальну нішу, в якій можна розмістити протитанкову міну, також Ratel S може використовуватися в парі з мінометними мінами, які прив’язуються до платформи.

Ця розробка створена українськими фахівцями у рамках кластера підтримки Defense Tech-розробок Brave 1. Наразі робот-камікадзе уже запущений у серійне виробництво. Працює Ratel S: ЗСУ ефектно підірвали міст під Бахмутом за допомогою робота-камікадзе. Відео