Головбух Ірпінської міськради отримує вдвічі більшу зарплату, ніж колеги в області (ФОТО)

Головбух Ірпінської міськради отримує вдвічі більшу зарплату, ніж колеги в області (ФОТО)

  • 12.04.2024 09:12

Головбух Ірпінської міськради отримує вдвічі більшу зарплату, ніж колеги в області (ФОТО)

Головна бухгалтерка Христина Глужанець Ірпінської міськради отримує вдвічі більшу зарплату, ніж її колеги в області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на ITV.

В Ірпені продовжує набирати обертів скандал із необґрунтовано завищеними зарплатами працівників виконавчого комітету міської ради.

Христина Глужанець працює начальницею відділу обліку та звітності й головною бухгалтеркою Ірпінської міської ради. Згідно з її декларацією за 2023 рік на цій посаді вона заробила 1 326 223 грн, це — приблизно 110 518 грн у місяць.

Майже таку саму зарплату в рік отримує колега Глужанець з Вишгорода. Однак варто зазначити, що у Вишгородській міській раді цей відділ розширений і займається також фінансовим та господарсько-організаційним забезпеченням. Отож начальник відділу бухгалтерського обліку, фінансового та господарсько-організаційного забезпечення Вишгородської міськради Ігор Мирієвській за рік отримав 1 167 479 грн зарплати. Це — приблизно 97 289 грн в місяць, що на 13 тисяч грн менше, ніж зарплатня ірпінської головної бухгалтерки.

Їхні ж колеги з інших міст, які займають подібні посади, в середньому заробляють вдвічі менше — близько 450 тисяч грн в рік, а це — 37 тисяч грн в місяць.

Найменше серед усіх своїх колег у 2023 році заробила начальниця фінансово-господарського відділу, головна бухгалтерка Фастівської міської ради Ольга Міхеєва. За рік на посаді вона отримала 368 367 грн, це — приблизно 30 697 грн у місяць. Що більш ніж утричі менше, ніж отримує у місяць головна бухгалтерка в Ірпені.

Для порівняння Валентина Дроздова, начальниця відділу бухгалтерського обліку та звітності секретаріату Київської міської ради, у рік отримала 591 938₴ Це більш ніж удвічі менше заробітку Христини Глужанець в Ірпінській міській раді.

Глужанець також має у власності три об’єкти нерухомості: будинок на 144 м² і земельну ділянку площею 599 м² у селі Бучанського району та земельну ділянку на 1 500 м² у селі Забуччя Ірпінської громади. Право власності на останню земельну ділянку Христина Глужанець набула у 2023 році. Оціночна вартість у декларації — 32 000₴ Також у спільній власності з чоловіком вона має ділянку на 191 м² у Михайлівці-Рубежівці. А сам чоловік Глужанець володіє землею у селі Синяк Бучанського району на 800 м².

Христина Глужанець має автівку — LEXUS NX 200 2018 року. Її вона придбала у 2021 році, оціночна вартість авто, вказана у декларації, — 1 050 000₴ Чоловік головної бухгалтерки ІМР має три автівки, дві з них однакові — JEEP GRAND CHEROKEE 2018 року випуску, третя — це та сама модель лише старша, 2016 року випуску.

Чоловік Христини Глужанець займається підприємницькою діяльністю. За 2023 рік він заробив майже стільки ж, скільки й дружина на держслужбі — 1 375 194₴

Нагадаймо, що ще одна радниця мера Ірпеня написала заяву на звільнення.

Tsyfry Podani U Hrn Pid Chas Pidrakhunku Bulo Vrakhovano Dokhid Ta Hroshovi Aktyvy Ochilnykiv Ta Ikhnikh Rodyni Iaki Vkazani U Deklaratsiiakh Za 2022 Ochilnyk Hostomelskoi Sva Serhiy Smal Deklaratsiiu Za 2

Related

Від рук росіян загинув житель Ірпінської громади Дмитро Скребець

Від рук російських загарбників загинув житель Ірпінської громади, матрос Військово-Морських Сил Дмитро Скребець Про ...

Медики з Ірпеня завершили навчальний курс зі стратегічного менеджменту

Команда КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради завершила піврічний навчальний курс ...

В Ірпені на базі Ірпінського фахового коледжу НУБіП України працює соціальна їдальня

В Ірпені продовжує роботу соціальна їдальня на базі Ірпінського фахового коледжу НУБіП України від іспанської благод ...

Мер Маркушин провалив підготовку до оборони Ірпеня, – військовий

Бойовий командир УНА-УНСО, капітан ЗСУ Ігор Мазур "Тополя" вважає, що мер Олександр Маркушин провалив підготовку до ...

ИИ отпределил сколько нужно зарабатывать, чтобы жить комфортно в Украине

Какая должна быть заработная плата в Украине. Ответ дал искусственный интеллект Искусственный интеллект подсчитал как ...