У ГУР підтвердили удар дронів по авіаційному заводу в російському Борисоглєбську

У ГУР підтвердили удар дронів по авіаційному заводу в російському Борисоглєбську

  • 09.04.2024 07:31

Представник ГУР Міноборони Андрій Юсов відмовився повідомити деталі, але зазначив, що, «за попередньою інформацією, уражені основні виробничі потужності підприємства»

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України підтвердили атаку безпілотниками по авіаційному заводу в місті Борисоглєбськ Воронезької області Росії.

«Так, авіаційний завод. Це те, що можемо констатувати з різних джерел. Був гуркіт – також можемо підтвердити. Деталей розкривати не будемо, але, за попередньою інформацією, уражені основні виробничі потужності підприємства», – заявив представник ГУР Міноборони Андрій Юсов в ефірі Радіо Свобода (проєкт Свобода.Ранок).

Раніше російські телеграм-канали, зокрема Baza, повідомили про удари безпілотниками по території авіаційного центру в Борисоглєбську. Там пишуть, що незважаючи на спроби збити безпілотники зі стрілецької зброї, два з них таки вдарили по території центру.

У російському ж Міноборони прозвітували, що засобами ППО нібито збили чотири безпілотники: два у Бєлгородській області РФ і два – у Воронезькій. Про влучання в авіазавод не повідомляли.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російські регіони регулярно зазнають обстрілів та атак безпілотників. Є руйнування та жертви. Міноборони Росії стверджує, що атаки ведуться з українського боку. Здебільшого Київ ці повідомлення не коментує.

Форум